Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/diktasmutfak/public_html/system/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 32Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/diktasmutfak/public_html/system/framework.php:42) in /home/diktasmutfak/public_html/system/storage/modification/catalog/controller/startup/startup.php on line 175 Hakkımızda
Diktaş Mutfak
SEPETİM

Hakkımızda

DİKTAŞ, 1961 yılından beri endüstriyel mutfak ve ticari soğutma sektöründe öncü kuruluş olarak yarım asırlık tecrübesiyle belirlemiş olduğu misyonunu başarıyla sürdürmektedir. Firmamız sektördeki ve teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek kendini sürekli yenilemiş, ürün ve hizmet yelpazesini bu doğrultuda çeşitlendirmiştir. Endüstriyel mutfak ekipmanlarının yanı sıra ticari soğutma ve elektronik tartım cihazları alanlarında birçok ürünü kalite, dizayn ve estetiğe önem vererek müşterilerimiz ile buluşturduk. Hem yurt içi hem de yurt dışındaki talepler doğrultusunda ilk günkü azmimiz ile çalışmaya ara vermeden devam ediyoruz. 

56 yıllık ticari hayatımız boyunca müşterilerimizin bize olan güveni ile bugünlere geldik. Geçmişten bugüne olan büyümemizi, müşterilerimizin büyümesine bağlı olduğunun bilinciyle hareket ettik. Müşterilerimizle uzun soluklu işbirliği kurmak adına hem üstün hizmet sağlıyor hem de kaliteli ürünler sunuyoruz. Müşterilerimizin isteklerini yerine getirmek için çabalıyoruz ve güvene dayalı sıkı bir bağ kuruyoruz.

Üstün hizmet ve ürün kalitesiyle sürekli gelişen, yenilikleri destekleyen, şeffaf, adil ve sorumluluk ilkelerini benimseyen tüm personelimizle dürüst ticaret anlayışı vizyonumuzu teşkil etmektedir. Sahip olduğumuz değerlerimiz kurum kültürümüzün özünü oluşturur, gelecek için bize ilham verir. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak adına dürüstlük, bütünlük, insan odaklılık, etik davranış, çevre ve topluma duyarlılık değerlerini benimsemekteyiz. Bu prensipler doğrultusunda tüm çalışanlarımızla, ülkemize ve milletimize üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma düsturuyla hizmet vermeye devam edeceğiz.