Diktaş Mutfak
SEPETİM

DİKOMSAN RULO SAC TARTIM BASKÜLÜ

DİKOMSAN RULO SAC TARTIM BASKÜLÜ
DİKOMSAN RULO SAC TARTIM BASKÜLÜ
DİKOMSAN RULO SAC TARTIM BASKÜLÜ
DİKOMSAN RULO SAC TARTIM BASKÜLÜ
DİKOMSAN RULO SAC TARTIM BASKÜLÜ
  • Ürün Kodu: DİKOMSAN RULO SAC TARTIM BASKÜLÜ
0,00TL
Vergiler Hariç: 0,00TLDemir ve Rulo Sac Tartım Baskülleri


Demir ve sac satış yerleri için ve haddehaneler için uygun tasarım.

 

Darbelere karşı Dayanıklı Çelik Konstrüksiyon.

 

Vinç ile Kolay Yükleme İmkanı.

 

Demir ve Çelik Ürünleri Tartım Kantarları, demir çelik ürünleri üretim, depolama, işleme ve ticaretini yapan işletmelerde çubuk, boru, profil vb. uzun mamullerin sağlıklı ve güvenli tartımı için tasarlanmıştır. Özel sehpası ve vinç sapanı aparatları sayesinde tartım işlemleri hızlı ve pratik olarak yapılmaktadır. Güçlü ve ağır çalışma ortamlarına uygun yapısı sayesinde sirkülasyonu yüksek işletmelerde dahi uzun yıllar sorunsuz hizmet verir.

 

Dara alma, sıfırlama, kolay okunabilir gösterge, RS232 seri iletişim çıkışı gibi bir baskülde aranabilecek temel özellikler yanında birçok ilave tartım fonksiyonunu da beraberinde sunan Demir ve Çelik Ürünleri Tartım Kantarlarında, termal veya barkod tipi yazıcı bağlantısı ile fiş ve etiket çıktısı alınabilir. Bilgisayar veya endüstriyel PC tabanlı Tartı Terminaline bağlanarak uygulamanızın gerektirebileceği özelliklere göre özel yazılım seçenekleri ile esnek uygulama olanakları sağlanabilmektedir.

 

 

Siparişleriniz 1-2 iş günü içerisinde özenle hazırlanıp ilgili kargo şubesine teslim edilmektedir. Özel üretim ürünlerde gönderim süresi farklılık gösterebilir. Hafta sonları ve resmi tatil günlerinde siparişler ilk iş gününde işleme alınmaktadır.
Firmamız Aras Kargo ve Yurt İçi Kargo Firmaları ile Anlaşmalı olarak Tüm Türkiye'de çalışmaktadır. Sipariş verdikten sonra site üzerinden siparişiniz takip edebilirsiniz.

Ürünlerinizi ilgili kargo firmasından teslim almadan önce ambalajında bir hasar olup olmadığını kontrol ediniz. Hasar durumunda muhakkak hasar tutanağı tutturunuz.

Kargonuz Ücretsiz Olsun

3000 TL ve üstünde vermiş olduğunuz siparişler Türkiye'nin her yerine ücretsiz olarak gönderilmektedir

Aynı Gün Kargo

Aynı gün kargo etiketi bulunan ürünlerde saat 15:00'a kadar vermiş olduğunuz sipariş aynı günde kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süresi bulunmuş olduğunuz konuma göre farklılık gösterebilmektedir. Saat 15:00'dan sonra vermiş olduğunuz siparişler ertesi ilk iş günü kargoya teslim edilmektedir.