Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/diktasmutfak/public_html/system/storage/modification/system/library/cache/file.php on line 32Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/diktasmutfak/public_html/system/framework.php:42) in /home/diktasmutfak/public_html/system/storage/modification/catalog/controller/startup/startup.php on line 175 Kargo / Teslimat / İade
Diktaş Mutfak
SEPETİM

Kargo / Teslimat / İade

Kaliteli ürünleri erişilebilir fiyatlara sunmayı ilke edinen firmamız, henüz mağazasının bulunmadığı bölgelerdeki müşterilerinin siparişlerini, uygun nakliye  firmalarından destek alarak gerçekleştiriyor.

İade Şartları

İnternet sitemizde satın aldığınız ürünü, teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde www.diktasltd.com.tr başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir "kargo bedeli” ödemezsiniz. 

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.
İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir;

• İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.

• Özel üretim ürünler iade edilemez

• Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

• Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

• Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez

• İade edeceğiniz ürünün ayıplı olması dışındaki tüm iade nedenlerinde kargo ücreti müşteriye aittir.