KURUMSAL
Sepetim

SAYICI TERAZİLER

Marka: DİKOMSAN
SEC Özellikler Ticari Onaylı Sayıcı Terazi LCD Gösterge İkili Taksimat (Dual-Range) 3 Adet Direk Hafıza Tuşu Örnekleme ile Sayma Birim Ağırlık ile Sayma Ekran Işığı Dara Fonksiyonu Alt-Üst Seviye Kontrolü Otomatik Enerji Tasarrufu ..
0,00TL
Marka: DİKOMSAN
ÖzelliklerEndüstriyel Sayıcı TeraziLCD GöstergeEkran Işığıİki Ayrı Platform KullanabilirBirim Ağırlık Girme ile SaymaÖrnekleme ile Sayma6 Adet Direk Hafıza TuşuToplam 99 Adet HafızaAşırı Yük ve Darbelere Karşı DayanıklıOtomatik Enerji Tasarrufu OpsiyonlarRS-232 Bağlantısı Teknik Özellikler..
0,00TL
Marka: DİKOMSAN
DİKOMSAN HNC HNC Özellikler Endüstriyel Sayıcı Terazi Geniş Açılı LCD Gösterge Parlak Ekran Işığı Adet Sayma Fonksiyonu Adet..
0,00TL
Marka: DİKOMSAN
Özellikler LCD Gösterge  Ekran Işığı  Birim Ağırlık Girme ile Sayma Örnekleme ile Sayma 1/75.000 Sayma Hassasiyetiı  24 Bit - 1.000.000 Dahili Sayım 6 Adet Direkt Hafıza Tuşu Toplam 99 Adet Hafıza Tam Dara Fonksiyonu Otomatik Kali..
0,00TL
Marka: DİKOMSAN
ÖzelliklerBarkodlu Sayıcı TeraziEtiket veya Kağıt yazdırabilirTermal yazıcıParlak ve Okunaklı, Grafik LCD GöstergeYürüyen Mesaj Ekranı (Geniş Mesaj Yazılabilir)Yüksek HassasiyetYüksek Hızlı Yazıcı (Net ve Kaliteli Baskı)Termal Etiket ve Termal Fiş YazdıralabilirKolay Değiştirilebilir Etiket Rulo Haz..
0,00TL
Marka: DİKOMSAN
Özellikler Endüstriyel Sayıcı Terazi Geniş Açılı LCD Gösterge Parlak Ekran Işığı Adet Sayma Fonksiyonu Adet Toplama Fonksiyonu Otomatik Birim Ağırlık Alma Fonksiyonu Otomatik Kapanma Fonksiyonu Sayım Alarm (ikaz sesi) Fonksiyonu Çalışma Hızı Ayarlana..
0,00TL
Marka: DİKOMSAN
ÖzelliklerEndüstriyel Sayıcı TeraziIşıklı LCD GöstergeBirim Ağırlık Girme ile SaymaÖrnekleme ile SaymaAlt - Üst seviye Kontrolü10 Adet Ağırlık HafızasıAşırı Yük ve Darbelere Karşı Dayanıklı OpsiyonlarRS-232 Bağlantısı Teknik Özellikler ModelKapasite Taksimat Sayma Has. ..
0,00TL
Marka: DİKOMSAN
ÖzelliklerEndüstriyel Sayıcı TeraziGeniş Açılı LDC Gösterge3 Farklı Renk Ekran IşığıÇeşitli Sayma FonksiyonlarıAlt - Üst Seviye Kontrolü200 Adet Ağırlık HafızasıAyrı Bir Platform Bağlanabilir3 Katlı Işıklı Kolon Bağlanabilir  OpsiyonlarBarkodlu Etiket YazıcıKontrol Kutusu (3 röle çıkış)RS-..
0,00TL
Marka: DİKOMSAN
ÖzelliklerLCD Gösterge Ekran Işığı Birim Ağırlık Girme ile SaymaÖrnekleme ile SaymaAlt-Üst Seviye Kontrolü10 Adet Ağırlık HafızasıFarklı Ağırlık Birimi SeçeneğiAşırı Yük ve Darbelere Karşı DayanıklıŞarj Edilebilir Akü veya Adaptör ile Kullanım OpsiyonlarRS-232 Bağlantısı Teknik Ö..
0,00TL
Marka: DİKOMSAN
Özellikler LCD gösterge Ekran Işığı Otomatik Sıfır İzleme Aşırı Yük ve Darbelere karşı Dayanıklı  Opsiyonlar RS-232 Bağlantısı  Teknik Özellikler ..
0,00TL
Marka: DİKOMSAN
ÖzelliklerYüksek Hassasiyetli Sayıcı TerazisiIşıklı LCD GÖstergeÇeşitli Sayma FonksiyonlarıHafıza ve Toplama FonksiyonlarıRS-232 Seri İletişim Bağlantısı OpsiyonlarBarkodlu Etiket Yazıcı Teknik ÖzelliklerModel KapasiteTaksimat Sayma Hass.KefeJC - 12000 - 999g0,01 g0,001 g &n..
0,00TL
Marka: DİKOMSAN
ÖzelliklerYüksek Hassasiyetli Sayıcı TeraziIşıklı LCD GöstergeAlt-Üst Seviye Kontrolü10 Adet HafızaAşırı Yük ve Darbelere Karşı Dayanıklı  Opsiyonlar  Teknik ÖzelliklerModelTartım HassasiyetiSayma HassasiyetiKapasiteTaksimatKefeHT-NC - 6001 / 30.0001 / 120.000600 g0,01 g116 mmHT-..
0,00TL
Marka: DİKOMSAN
ÖzelliklerSayıcı TeraziLCD GöstergeEkran IşığıTam Dara FonksiyonOtomatik Sıfır Takip FonksiyonuOtomatik KalibrasyonOtomatik Kapanma FonksiyonuPaslanmaz KefeAşırı Yük ve Darbelere Karşı Dayanıklı OpsiyonlarRS-232 Bağlantısı Teknik ÖzelliklerModelTartım ÇözünürlüğüSayım ÇözünürlüğüKapasiteTa..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)