KURUMSAL
Sepetim

TARTIM BASKÜLLERİ

Marka: DİKOMSAN
ÖzelliklerTartım BaskülüEndüstriyel kullanım amaçlıdırDijital EkranÖrnekleme ile SaymaElektrostatik fırın boyalı platformluŞarj Edilebilir Akülü ve adaptörlü Teknik Özellikler  Boyut  Tip Taksimat  Kefe    80X90 cm          E..
0,00TL
Marka: DİKOMSAN
ÖzelliklerTartım BaskülüEndüstriyel kullanım amaçlıdırDijital EkranÖrnekleme ile SaymaElektrostatik fırın boyalı platformluŞarj Edilebilir Akülü ve adaptörlü Teknik Özellikler  Boyut  Tip Taksimat  Kefe    70X80 cm      E    ..
0,00TL
Marka: DİKOMSAN
ÖzelliklerTartım BaskülüEndüstriyel kullanım amaçlıdırDijital EkranÖrnekleme ile SaymaElektrostatik fırın boyalı platformluŞarj Edilebilir Akülü ve adaptörlü Teknik Özellikler  Boyut  Tip Taksimat  Kefe    60X70 cm          E..
0,00TL
Marka: DİKOMSAN
ÖzelliklerTartım BaskülüEndüstriyel kullanım amaçlıdırDijital EkranÖrnekleme ile SaymaElektrostatik fırın boyalı platformluŞarj Edilebilir Akülü ve adaptörlü Teknik Özellikler  Boyut  Tip Taksimat  Kefe    50X60 cm          E..
0,00TL
Marka: DİKOMSAN
ÖzelliklerTartım BaskülüEndüstriyel kullanım amaçlıdırDijital EkranÖrnekleme ile SaymaElektrostatik fırın boyalı platformluŞarj Edilebilir Akülü ve adaptörlü Teknik Özellikler  Boyut  Tip Taksimat  Kefe    35X40 cm       E  &..
0,00TL
Marka: DİKOMSAN
ÖzelliklerTartım BaskülüEndüstriyel kullanım amaçlıdırDijital EkranÖrnekleme ile SaymaElektrostatik fırın boyalı platformluŞarj Edilebilir Akülü ve adaptörlü Teknik Özellikler  Boyut  Tip Taksimat  Kefe    40X50 cm          E ..
0,00TL
Marka: DİKOMSAN
ÖzelliklerEndüstriyel Kullanım İçinDahili Yazıcılı Tartım BaskülüHWP-CL : LCD Gösterge & Etiket Yazıcılı FİRMANIZA ÖZEL FİŞ TASARIMI İÇİN LÜTFEN BİLGİ ALINIZ. PLATFORM SEÇENEKLERİ:35X4040X5050X6060X7070X8080X90 L:60 kg x 5 g150 kg x 10 g300 kg x 20 g600 kg x 50 gM:60 kg x 2 g150 k..
0,00TL
Marka: DİKOMSAN
KAPASİTE/TARTIM HASSASİYETİL:60 kg x 5 g150 kg x 10 g300 kg x 20 g600 kg x 50 g M:60 kg x 2 g150 kg x 5 g300 kg x 10 g600 kg x 20 g H:60 kg x 1 g150 kg x 2 g300 kg x 5 g S1:50 kg x 0,5 g100 kg ..
0,00TL
Marka: DİKOMSAN
ÖzelliklerEndüstriyel Kullanım İçinDahili Yazıcılı Tartım BaskülüHWP-CL : LCD Gösterge & Etiket YazıcılıEB PLATFORM: U SİPERLİK (1.GÖRSEL)DB PLATFORM: PROFİL SİPERLİK (2.GÖRSEL)DB PLATFORM: SAC SİPERLİK (3.GÖRSEL) FİRMANIZA ÖZEL FİŞ TASARIMI İÇİN LÜTFEN BİLGİ ALINIZ. PLATFORM SEÇENEKLE..
0,00TL
Marka: DİKOMSAN
ÖzelliklerEndüstriyel Kullanım İçinDahili Yazıcılı Tartım BaskülüHWP-CT : LCD Gösterge & Fiş YazıcılıEB PLATFORM: U SİPERLİK (1.GÖRSEL)DB PLATFORM: PROFİL SİPERLİK (2.GÖRSEL)DB PLATFORM: SAC SİPERLİK (3.GÖRSEL) FİRMANIZA ÖZEL FİŞ TASARIMI İÇİN LÜTFEN BİLGİ ALINIZ. PLATFORM SEÇENEKLERİ:..
0,00TL
Marka: DİKOMSAN
ÖzelliklerEndüstriyel Tartım BaskülüLED veya LCD EkranÖrnekleme ile SaymaOtomatik KapanmaElekrostatik Fırın BoyalıŞarj Edilebilir Akü35X40 cm tablalı Uzun boyunlu..
0,00TL
Marka: DİKOMSAN
ÖzelliklerEndüstriyel Tartım BaskülüLED veya LCD EkranÖrnekleme ile SaymaOtomatik KapanmaElekrostatik Fırın BoyalıŞarj Edilebilir Akü35X40 cm tablalı kısa boyunlu..
0,00TL
Marka: DİKOMSAN
ÖzelliklerTicari Kullanım İçin Tartım BaskülüBüyük LCD Gösterge ve Parlak Ekran Işığıİkili Taksimat (Dual-Range)Şarj Edilebilir AkülüElektrostatik Fırın Boyalı Platformveya Paslanmaz Platform Seçenekleri OpsiyonlarArka LCD GöstergeRS-232 BağlantısıKablosuz BağlantıBarkodlu Etiket ve Fiş Yazıcı&..
0,00TL
Marka: DİKOMSAN
ÖzelliklerTicari Kullanım İçin Tartım BaskülüBüyük LCD Gösterge (Işıklı)İkili Taksimat (Dual-Range)Otomatik Kapanma FonksiyonuHayvan Tartımı FonksiyonuŞarj Edilebilir AküElektrostatik Fırın Boyalı Platformveya Paslanmaz Platform Seçenekleri  OpsiyonlarRS-232 BağlantısıKablosuz BağlantıHari..
0,00TL
Marka: DİKOMSAN
ÖzelliklerEndüstriyel Kullanım İçin Paslanmaz BaskülPaslanmaz İndikatör ve Suya Karşı KorumalıBüyük LCD Gösterge ve Parlak Ekran IşığıAğırlık Bazında Üst Üste Toplama ÖzellikliÖrnekleme ile Sayma ÖzellikliAlt - Üst Seviye Tartım KontrolüHold ve Peak Hold (Kopma, Kırılma) FonksiyonuHayvan Tartımı Fon..
0,00TL
Marka: DİKOMSAN
Ticari Kullanım İçin Tartım BaskülüBüyük LED Göstergeİkili Taksimat (Dual-Range)Otomatik Kapanma FonksiyonuHayvan Tartımı FonksiyonuŞarj Edilebilir AküElektrostatik Fırın Boyalı Platformveya Paslanmaz Platform Seçenekleri OpsiyonlarRS-232 BağlantısıKablosuz BağlantıHarici LED GöstergeBarkodlu E..
0,00TL
Marka: DİKOMSAN
Ticari Kullanım İçin Tartım BaskülüBüyük LCD Gösterge (Işıklı)İkili Taksimat (Dual-Range)Otomatik Kapanma FonksiyonuHayvan Tartımı FonksiyonuŞarj Edilebilir AküElektrostatik Fırın Boyalı Platformveya Paslanmaz Platform Seçenekleri OpsiyonlarRS-232 BağlantısıKablosuz BağlantıHarici LED GöstergeB..
0,00TL
Marka: DİKOMSAN
ÖzelliklerEndüstriyel Kullanım için Tartım BaskülüBüyük LCD Gösterge ve Parlak Ekran IşığıAğırlık Bazında Üst Üste Toplama ÖzellikliÖrnekleme ile Sayma ÖzellikliAlt-Üst Seviye Tartım KontrolüHold ve Peak Hold (Kopma, Kırılma) FonksiyonuHayvan Tartımı FonksiyonuOtomatik Kapanma FonksiyonuTartım Hızı ..
0,00TL
Marka: DİKOMSAN
ÇİFT TAKSİMATLI MODELLER TİCARİ ONAYLIDIR (M)ÖzelliklerKolay Taşınabilir TasarımEndüstriyel Kullanım için UygunLCD Gösterge ve Parlak Ekran IşığıAğırlık Bazında Üst Üste Toplama ÖzellikliÖrnekleme ile Sayma ÖzellikliAlt-Üst Seviye Tartım KontrolüHold ve Peak Hold FonksiyonuHayvan Tartımı FonksiyonuO..
0,00TL
Marka: DİKOMSAN
Mobil Tartım BaskülüKolay Taşınabilir TasarımYüksek Hassasiyetli TartımBüyük LCD EkranÖrnekleme ile SaymaŞarj Edilebilir AküElektrostatik Fırın Boyalı Platform Platform ölçüleri : 30 x 40 cm40 x 50 cm50 x 60 cm OpsiyonlarRS-232 BağlantısıDuvara Bağlantı Aparatı  ..
0,00TL
Marka: DİKOMSAN
Özellikler Barkodlu Etiket Yazıcı İndikatör Beyaz LCD Grafik Gösterge 2000 Adet PLU Ürün Hafızası 10 Farklı Serbest Tasarım Etiket Formatı Menü and Alt-menü Navigasyonu Termal Etiket veya Fiş Yazdırılabilir Bilgisayara Bağlanarak Bilgi Transferi I2P Linke..
0,00TL
Marka: DİKOMSAN
Özellikler Endüstriyel Kullanım İçin Dahili Yazıcılı Tartım Baskülü HWP-ET : LED Gösterge & Fiş YazıcılıEB PLATFORM: U SİPERLİK (1.GÖRSEL)DB PLATFORM: PROFİL SİPERLİK (2.GÖRSEL)DB PLATFORM: SAC SİPERLİK (3.GÖRSEL)  FİRMANIZA ÖZEL FİŞ TASARIMI İÇİN LÜTFEN BİLGİ ALINI..
0,00TL
Marka: DİKOMSAN
Özellikler Tartım Baskülü Endüstriyel kullanım amaçlıdır Dijital Ekran Örnekleme ile Sayma Elektrostatik fırın boyalı platformlu Şarj Edilebilir Akülü ve adaptörlü   PLATFORM SEÇENEKLERİ:40X5050X6060X7070X8080X90..
0,00TL
Marka: DİKOMSAN
Özellikler Masaüstü Tartım Baskülü Yüksek Hassasiyetli Tartım Kırmızı LED Ekran Örnekleme ile Sayma Alt - Üst Limitleme Fonksiyonu Şarj Edilebilir Akü  Opsiyonlar RS-232 Bağlantısı    Teknik Özellikler ..
0,00TL
Marka: DİKOMSAN
Özellikler Endüstriyel Kullanım için Yüksek Hassasiyet Nümerik LCD Gösterge ve Parlak Ekran Işığı Alt - Üst Seviye Tartım Kontrolü Programlanabilir "Buzzer" Çıkışları Ağırlık Yüzdeleme ve Hayvan Tartımı RTC-Tarih ve Saat Fonksiyonu Otomatik Kapanma Fonksiyonu ..
0,00TL
Marka: DİKOMSAN
ÖzelliklerLCD Gösterge Ekran IşığıBu modelde indikatör platforma sabit değil, ayrıdırŞarj Edilebilir Akü veya Adaptör ile Kullanım Teknik Özellikler    ModelKapasiteTaksimatPlatform FM - 30     30kg       10g  ..
0,00TL
Marka: DİKOMSAN
ÖzelliklerMini Tartım Baskülüİnce Platform (5 cm)Geniş LCD EkranParlak Ekran IşığıHold FonksiyonuOtomatik Kapanma OpsiyonlarRS-232 Bağlantısı Teknik ÖzelliklerKapasite : 300 kg x  100 gPlatform Ölçüleri   :   35,5 x 40 x 5 cmGüç Kaynağı    ..
0,00TL
Marka: DİKOMSAN
ÖzelliklerMini Tartım Baskülüİnce PlatfromGeniş LCD EkranParlak Ekran IşığıHold FonksiyonuOtomatik Kapanma OpsiyonlarRS-232 Bağlantısı Teknik ÖzelliklerKapasite Seçenekleri   :    150 kg  x  50 g         &..
0,00TL
Marka: DİKOMSAN
ÖzelliklerEndüstriyel Kullanım İçin(Ticari Kullanım İçin AFB-530 )Dahili Yazıcılı İndikatörLCD GöstergeParlak Ekran IşığıÖrnekleme ile SaymaYüzdeleme FonksiyonuAlt-Üst Seviye Tartım Kontrolü (Hi-Lo)  OpsiyonlarArka LCD GöstergeRS-232 Bağlantısı  KAPASİTE/TARTIM HASSASİYETİ/SAYIM ..
0,00TL
Marka: DİKOMSAN
Özellikler   Endüstriyel Kullanım İçin Tartım Baskülü Büyük LED Gösterge Örnekleme ile Sayma Fonksiyonu Yüzdeleme Fonksiyonu Alt-Üst Tartım Seviye Kon..
0,00TL
Marka: DİKOMSAN
ÖzelliklerEndüstriyel Kullanım İçin Tartım BaskülüBüyük LCD Gösterge ve Parlak Ekran IşığıÖrnekleme ile SaymaYüzdeleme FonksiyonuŞarj Edilebilir AküStandart RS-232 BağlantısıElektrostatik Fırın Boyalı Platformveya Paslanmaz Platform Seçenekleri OpsiyonlarUSB BağlantısıKablosuz BağlantıHarici LE..
0,00TL
Marka: DİKOMSAN
ÖzelliklerPaslanmaz Tartım BaskülüKırmızı LED GöstergeTartım BiriktirmeTartım Hızı AyarıAşırı Yük ve Darbelere Karşı Dayanaklı   Teknik ÖzelliklerModelCapacity6.000d30.000dPlatformDBS - 3030kg10g1g   35x26 cmDBS - 6060kg10g2gL 30 X 40 cm 40 X 50 cm42 X 33 cm42 x 52..
0,00TL
Marka: DİKOMSAN
Endüstriyel Kullanım için Tartım BaskülüBüyük LCD Gösterge ve Parlak Ekran IşığıAğırlık Bazında Üst Üste Toplama ÖzellikliAlt-Üst Seviye Tartım KontrolüOtomatik Kapanma FonksiyonuHold Fonksiyonu (Tartım Değerini Ekranda Tutma)Ayarlanabilir Tartım HızıŞarj Edilebilir AkülüElektrostatik Fırın Boyalı P..
0,00TL
Marka: DİKOMSAN
ÖzelliklerTicari Kullanım İçinBüyük LCD Gösterge Ekran IşığıÜst Üste Toplama ÖzellikliOtomatik KalibrasyonDara Alma FonksiyonuGeriye Çağrılabilir HafızaAşırı Yük ve Darbelere Karşı DayanıklıŞarj Edilebilir Akü veya Adaptör ile Kullanım OpsiyonlarRS-232 BağlantısıBluetooth BağlantısıEkstra ..
0,00TL
Marka: DİKOMSAN
Tartım BaskülüBüyük LCD GöstergeParlak Ekran IşığıAlt-Üst Seviye KontrolüÖrnekleme ile SaymaÜst Üste Toplama ÖzellikliDara Alma FonksiyonuAşırı Yük ve Darbelere Karşı DayanıklıŞarj Edilebilir Akü veya Adaptör ile Kullanım OpsiyonlarSehpaRS-232 BağlantısıEkstra GöstergePlatformda, Paslanmaz ve E..
0,00TL
Marka: DİKOMSAN
ÖzelliklerTicari Kullanım İçin Paslanmaz BaskülPaslanmaz İndikatör ve Suya Karşı KorumalıBüyük LCD Gösterge ve Parlak Ekran IşığıŞarj Edilebilir AkülüPaslanmaz Platform Seçenekleri OpsiyonlarRS-232 BağlantısıBarkodlu Etiket ve Fiş Yazıcı Teknik Özellikler     Model..
0,00TL
Marka: DİKOMSAN
ÖzelliklerTicari Kullanım için Tartım BaskülüBüyük LCD Gösterge ve Parlak Ekran IşığıAğırlık bazında Üst Üste Toplama ÖzelliğiŞarj Edilebilir AkülüElektrostatik Fırın Boyalı Platformveya Paslanmaz Platform Seçenekleri OpsiyonlarRS 232 BağlantısıKablosuz BağlantıHarici LED GöstergeBarkodlu Etike..
0,00TL
Marka: DİKOMSAN
ÖzelliklerTicari Kullanım İçin Tartım BaskülüEndüstriyel Kullanımda Yüksek HassasiyetNümerik LCD Gösterge ve Parlak Ekran IşığıAlt - Üst Seviye Tartım KontrolüProgramlanabilir "Buzzer" ÇıkışlarıAğırlık Yüzdeleme ve Hayvan TartımıRTC-Tarih ve Saat FonksiyonuOtomatik Kapanma FonksiyonuRS-232 Seri İlet..
0,00TL
Marka: DİKOMSAN
ÖzelliklerTicari Kullanım İçin Tartım BaskülüBüyük LCD Gösterge ve Parlak Ekran IşığıAğırlık Bazında Üst Üste Toplama ÖzelliğiŞarj Edilebilir AkülüElektrostatik Fırın Boyalı PlatformPaslanmaz Platform Seçenekleri OpsiyonlarRS-232 BağlantısıKablosuz BağlantıBluetooth BağlantısıHarici LED Gösterg..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 39 arası, toplam: 39 (1 Sayfa)